slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Luksusowy apartament do wynajmu w Łódź (łódzkie). Kawalerka /a studio / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 650 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 20 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca luksusowym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie:
– salon/sypialnia;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje także swoją prestiżową lokalizacją blisko centrum. Wokół rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, centra handlowe, galerie, dyskonty znanych marek, żłobki, przedszkola, szkoły, parki, ścieżki rowerowe, muzea, apteki, przychodnie zdrowia, szpitale, bankomaty, banki, salony samochodowe, stacje paliw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Wesprzemy Cię we wszystkich formalnościach. Powyższa oferta handlowa, mająca jedynie informacyjny charakter, nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Przekazane informacje o nieruchomości mogą być aktualizowane. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (062-71)

Kontakt:
e-mail: k.rybicka-pach@wgn.pl