slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład (1 pokój), planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 537 380 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dziewięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dziewiątym piętrze i liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 956 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki poziom nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Mamy tu zarówno całodobową ochronę, jak i kamery bezpieczeństwa.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca rewelacyjną lokalizacją tuż obok plaży (dwieście metrów), na terenie elitarnego kompleksu mieszkaniowego z parkingami, placami zabaw, alejami spacerowymi, polami golfowymi, siłowniami, ogrodami, basenami etc. Miłośnicy atrakcji turystycznych znajdą w pobliżu historyczne ruiny miast oraz pełne tajemnic zamki. nie brakuje tu jednakowoż niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak wykwintne restauracje, kawiarnie, sklepy, markety etc. Wisienką na torcie jest na pewno fantastyczny widok na góry i morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-530)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl