slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 41 m2, lokalizacją na piętnastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 751 zł/m2. Budynek z 2021 roku o piętnastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 358 800 zł i przemyślanym rozkładem. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom zarówno bezpieczeństwo (całodobowa ochrona), jak i wygodę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje nowoczesnym designem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: balkon + łazienkę + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie rozwijającej się i zyskującej coraz większe zainteresowanie inwestorów okolicy. Sprzyja temu z pewnością bliskość plaży oraz sama prestiżowa inwestycja mieszkaniowa ze znajdującymi się w częściach wspólnych: parkingami, centrum fitnessu, SPA, usługami medycznymi, obiektami sportowymi, placami zabaw, zjeżdżalniami wodnymi, basenami etc. W okolicy znajdziemy również bogatą infrastrukturę handlowo-usługową i wiele turystycznych atrakcji: historyczne zamki, starożytne ruiny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-531)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl