slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 67,09 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 885 zł/m2. Kamienica z 1885 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 529 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim, klimatycznym i kameralnym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w spokojnej okolicy. Zmotoryzowani docenią na pewno pobliski, naziemny parking. Na mieszkańców czeka także budynek gospodarczy. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym:
– salon;
– kuchnię;
– 2 sypialnie;
– łazienkę;
– przedpokój.
Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na las.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont. Ciekawostką jest na pewno pozostawiony w jednej z sypialni oryginalny, czynny piec kaflowy. Warto w tym miejscu nadmienić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + pomieszczenie gospodarcze + wolnostojący garaż z jednym miejscem parkingowym + ogród w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w zielonej okolicy, gdzie są parki, place zabaw, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy, dyskonty znanych marek.

WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-197)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl