slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 390 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 67 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 821 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu swoim fantastycznie odremontowanym wnętrzem. Podczas zakrojonych na szeroką skalę prac remontowych między innymi wykonano zabudowy „karton-gips”, wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, położono na ścianach gipsowe gładzie, wymieniono instalację elektryczną, wyrównano podłogi itp. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaaranżowane z dbałością o każdy detal. Króluje tu klasyka i elegancja: salon + kuchnia + sypialnia + jadalnia + przedpokój + garderoba + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Rodziny posiadające samochód zainteresuje duża liczba miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9429)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl