slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu nad morzem

Apartament do wynajmu nad morzem

Luksusowy apartament na wynajem nad morzem (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 120 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północny zachód, cztery pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 8 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa 3 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje doskonałą lokalizacją nieopodal plaży i nadmorskiej promenady. W pobliżu znajdziemy również wiele punktów usługowych, dyskontów, marketów, sklepów, eleganckich restauracji, słynnych hoteli. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + sypialnia + kuchnia + balkon + salon;
KONDYGNACJA 2: pokój + strefa wypoczynku;
KONDYGNACJA 3: powierzchnia poddasza użytkowego.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25812)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl