slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 993 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 110,63 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 976 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży w opcji z pozostawieniem zastanego w nim wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale też komfortu. Dla przykładu w jego wnętrzu znajdziemy instalację klimatyzacji. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością przynależne pomieszczenie lokatorskie. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony materiałami najwyższej jakości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi nowoczesnym, energooszczędnym technologiom (fotowoltaika)

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nobilitującą lokalizacją na prestiżowym, monitorowanym i zamkniętym terenie. W najbliższej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe: dyskonty popularnych sieci, szkoły, sklepy, punkty usługowe, żłobki, obiekty sportowe, place zabaw, przedszkola, a także rozległe tereny zielone. Właściciele samochód docenią z pewnością podziemny garaż (dodatkowo płatny).
Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przestronnym, nowoczesnym i estetycznie urządzonym wnętrzem urządzonym na 2 poziomach:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + wc;
WYŻSZY POZIOM: przedpokój + taras + 2 sypialnie + łazienka.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca około 80 biur w całym kraju. Przy finansowaniu zakupu luksusowego apartamentu kredytem pomagamy przy doborze oferty.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9954)

Kontakt:
e-mail: d.warmus@wgn.pl