slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,5 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 000 zł/m2. Budynek z 1981 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 484 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko przez agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje słonecznym, eleganckim i komfortowym wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielkom życie na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się również jako bezpieczna lokata kapitału i propozycja zakupu inwestycyjnego. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– loggia.
Rodziny małych dzieci docenią na pewno pobliski plac zabaw oraz rozległe tereny zielone idealne pod długie spacery.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (domofon). Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego i bezpiecznego osiedla z parkingiem. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: szkoła, przedszkole, supermarkety, sklepy, gabinety lekarskie, salony usługowe, place zabaw. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum, autostrady A4, jak i dużego miasta. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1003)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl