slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski.  Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 248 300 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 38,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6,5 tys. zł/m2. Rynek pierwotny. Zaprezentowane wizualizacje wnętrz są tylko przykładowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje na pewno swoim komfortowym, wysmakowanym i zaaranżowanym w nowoczesnym designie wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + łazienka + hol + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska (dodatkowo płatna), a rodziny posiadające samochód mają do dyspozycji zakup naziemnego bądź podziemnego miejsca postojowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Co więcej, kupujący zwolniony jest z konieczności uiszczenia podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Wokół imponujące tereny zielone, szkoły, przedszkola, punkty opieki medycznej, punkty usługowe, sklepy itp.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9477)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl