slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 924 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 66 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 325 000 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie i szukają eleganckich, stylizowanych wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + balkon + łazienka + toaleta + pomieszczenie gospodarcze / garderoba + salon + 2 sypialnie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, co czyni z niego prawdziwy „inteligentny budynek” (sterowanie przez aplikację mobilną lub/i system głosowy temperaturą i oświetleniem). Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią znajdującą się w częściach wspólnych rowerownię. Wszystkim natomiast przyda się suszarnia. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia garażu (przejęcie umowy najmu) + dużą dostępność miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają: monitoring + domofon. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż dodać koniecznie należy fantastyczną lokalizację w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: supermarketów, sklepów, aptek, szkół, przedszkoli, basenu etc.

Zainteresowała cię oferta tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży? Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-381)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl