slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 389 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 72 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 403 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym i wymagającym osobom poszukującym przestronnego, estetycznie wykończonego wnętrza. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Z okien oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu rozciąga się fantastyczny widok na panoramę miasta oraz okolicę. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu niezliczonej ilości wygód, komfortu i udogodnień. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa wyjątkowym, przestronnym i estetycznie urządzonym wnętrzem: balkon + pokój dzienny + pokój do własnej aranżacji + sypialnia + przedpokój + pokój dla dziecka + łazienka + wc + kuchnia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w centrum miasta. Wokół liczne sklepy, szkoły, markety, punkty usługowe, kościoły, dyskonty znanych sieci, restauracje, siłownie, pizzerie, place zabaw etc. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1527)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl