slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 68,8 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 163 zł/m2, co daje 768 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2014 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom i ich rodzinom niezapominane widoki z okien oraz balkonu na zabytkowy Ostrów Tumski, a także Ratusz. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym inwestorom, dobrze sytuowanym parom, a także zamożnym rodzinom, które poszukują nieruchomości w miejscu, które łączy komfort życia w mieście z sąsiedztwem natury. Nieopodal znajdziemy idealne tereny do uprawiania sportów, rekreacji i wypoczynku (ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki, aleje spacerowe wokół jeziora). Amatorzy rowerowych eskapad dodatkowo docenią dedykowany im boks rowerowy. Dla zmotoryzowanych z kolei przygotowano miejsca postojowe w hali garażowej. W okolicy nie brakuje rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej: marketów, sklepów, przedszkoli, punktów usługowych, dyskontów popularnych sieci.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się urzekającą lokalizacją na bezpiecznym, strzeżonym, monitorowanym oraz dobrze skomunikowanym osiedlu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + balkon + wc + hol. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest niezwykle jasne i znakomicie doświetlone. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-747)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl