slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 978 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 46 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 275 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, szkoły, obiekty kultu religijnego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z szybką stopą zwrotu na poziomie około 10% rocznie. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1318)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl