slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 117,55 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 825 zł/m2. Budynek z 2009 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,39 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie: punktów usługowych, sklepów, dyskontów znanych marek, marketów, szkół, przedszkoli, żłobków, siłowni, placów zabaw, obiektów sportowych itp. Wielbicielom aktywnego wypoczynku i długich spacerów spodobają się rozległe tereny zielone + spacerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem (do negocjacji z właścicielem). Luksusowy apartament na sprzedaż przepięknie wykończony w 2010 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: garderoba + wc + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + łazienka + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany komfortowo na dwóch poziomach, co stanowi trzecie i czwarte piętro. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zaliczyć należy przepiękny taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa) i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością przestronny parkingiem + garaż. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3190)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl