slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 62,99 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 345 zł/m2, co daje 339 700 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1983 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o wielkich możliwościach aranżacyjnych (3 lub 4 pokoje). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacja na terenie bezpiecznego i kameralnego osiedla z przestronnym parkingiem oraz garażem. W pobliżu mieści się wiele placów placu zabaw, obiektów sportowych, żłobków, przedszkoli, szkół, centr handlowych, marketów, dyskontów popularnych sieci, sklepów, punktów usługowych, siłowni itp. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest miłe i spokojne sąsiedztwo + nowy domofon z funkcją szyfratora.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie
– balkon.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Za dodatkową opłatą można uzyskać dostęp do garażu oraz ogrodu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2016 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia/odsprzedaży wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem). Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3200)

Kontakt:
e-mail: m.zaczek@wgn.pl