slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Bavaro)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Bavaro)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bavaro (Dominikana). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 692 595 zł i powierzchnia 48 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 429 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją bajkową lokalizacją nieopodal przepięknej rafy koralowej. W okolicy znajdziemy także niezbędną do codziennego życia infrastrukturę, a także plaże i parki. To teren niezwykle nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z bogatymi atrakcjami w częściach wspólnych. Jest tu nawet własne muzeum i hotel butikowy, a do tego 16 basenów, tropikalne ogrody, doskonałe miejsca do organizacji imprez okolicznościowych nawet na sześć tysięcy gości, lobby, strefy relaksu, kluby tenisowe, ścieżki rowerowe, strefy handlowe, tereny zielone, restauracje, club house, tory biegowe, siłownie, strefy BBQ, ścieżki rekreacyjne, kanały etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ponadprzeciętnym potencjale – znakomicie sprawdzi się również jako urlopowo-wakacyjna destynacja bądź pod wynajem dla turystów. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca wysmakowanym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem następującym z podziałem: taras + pralnia + kuchnia + salon/sypialnia + łazienka.

WGN dba o wszystkie formalności związane z zakupem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-609)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl