slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Apartament na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 38,2 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6,5 tys. zł/m2. Budynek z 2023 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 248 300 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej. W okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– punktów usługowych;
– sklepów;
– szkół;
– punktów opieki medycznej;
– przedszkoli.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Co więcej, przyszły właściciel nie musi płacić podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską (dodatkowo płatna). Osoby zmotoryzowane mają do wyboru zakup:
– naziemnego miejsca postojowego;
– podziemnego miejsca postojowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca z pewnością swoim estetycznie zaaranżowanym, wysmakowanym i zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon;
– hol.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9477)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl