slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Bavaro)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Bavaro)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bavaro (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 380 787 zł (9 523 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 145 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu przepięknej rafy koralowej, plaży oraz morza. Właścicieli aut ucieszy przebiegająca nieopodal nitka autostrady. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (sklepy, kliniki, banki, hotele). To teren niezwykle prestiżowej inwestycji mieszkaniowej z imponującą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy m.in.: strefę sportową, basen, parking, kort tenisowy, ścieżkę ekologiczną, boutique hotel, centrum biznesowe, bajeczne ogrody, centrum handlowe, SPA, siłownię, klub plażowy, zieloną strefę, restaurację itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Mamy tutaj: garderobę + kuchnię + pralnię + taras + 2 łazienki + salon/jadalnię + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa. Obiekt chroniony jest całodobowo przez profesjonalną ochronę.  W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-601)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl