slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdynia (okolice)

Apartament na wynajem Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 71,22 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim fantastycznie zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie zostały wyposażone oraz umeblowane: łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + taras + jadalnia + pokój dzienny + hol. Właściciele aut docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na monitorowanym oraz zamkniętym terenie. To niezwykle prestiżowa inwestycja deweloperska w samym sercu miejscowości. Blisko stąd zarówno do parku, jak i Rynku. Ekskluzywny apartament na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

WGN gwarantuje atrakcyjne ceny, usługi finansowe (pomoc w uzyskaniu najlepszego finansowania na rynku usług finansowych w Polsce), notariusza z preferencyjną stawka (TAXA), ubezpieczenie nieruchomości, nadzór licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 26981), polisę OC Pośrednika.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-275)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl