slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Cana (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 845 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 191 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 689 387 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje niezapomniane widoki z okien. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji blisko plaży z białym piaskiem i pięknymi rafami. W okolicy znajdziemy ciekawą ofertę wykwintnych restauracji, klubów nocnych i popularnego parku rozrywki. Na miłośników gry w golfa czeka pole golfowe. Amatorzy tenisa docenią z kolei korty tenisowe. W okolicy nie brakuje również szeregu miejsc do uprawiania sportów wodnych i nurkowania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych, jak np.: jacuzzi, SPA, restauracja, bar, klub plażowy, mini market, baseny etc. Warto w tym miejscu dodać, że na przyszłych właścicieli ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży czekają dodatkowo liczne ekskluzywne rabaty i korzyści. Właścicieli aut ucieszy na pewno prywatny parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się estetycznie wykończonym wnętrzem zaprojektowanym z dbałością o każdy detal: salon/jadalnia + 2 łazienki + taras + kuchnia + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż z kompletnym umeblowaniem. Króluje tu uznany, włoski styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko wysoki komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa (całodobowa ochrona).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-592)

Kontakt:
e-mail: k.petrowa@wgn.pl