slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży na Mazurach

Apartament do sprzedaży na Mazurach

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 090 zł/m2. Kamienica z 1965 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 319 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją blisko plaży. W najbliższej okolicy bogata, miejska infrastruktura: przychodnie zdrowia + sklepy + szkoły + obiekty kultu religijnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada rzadko spotykane acz niezwykle praktyczne rozwiązanie architektoniczne w postaci bezpośredniego wejścia z zewnątrz, a więc bez dzielonej z sąsiadami klatki schodowej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim przepięknie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem. Niesamowicie efektownie prezentuje się kameralny kominek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto nowoczesnym podziałem wnętrza na następujące pomieszczenia:
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalną piwnicą, która perfekcyjnie nadaje się na magazyn bądź spiżarnię. Właściciele aut mogą na posesji wybudować garaż typu blaszak (w porozumieniu z sąsiadami). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nieczęsto spotykanym w tego typu ofertach przynależnym ogrodem zaaranżowanym pod rekreację. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu trzeba doliczyć koszty notarialne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-405)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl