slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Duszniki-Zdrój

Apartament do sprzedaży Duszniki-Zdrój

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Dusznikach-Zdroju (dolnośląskie).). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 075 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 640 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną i malowniczą lokalizacją na terenie elitarnego osiedla, w samym sercu Gór Stołowych. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu loft. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom życie na światowym poziomie. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną sieć ogrzewania podłogowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np.:
– elektroniczne zamki szyfrowe z możliwością sterowania przez internet
– dźwiękochłonne drzwi wejściowe o klasie ogniowej EI30
– monitoring części wspólnych.
Dla amatorów aktywnego wypoczynku przygotowano rowerownię i narciarnię. Rodziny posiadające samochód z kolei ucieszy duża liczba naziemnych miejsc postojowych.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży WGN Nieruchomości. W celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją, prowadzimy konsultacje mailowe oraz bezpośrednio w biurze. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9469)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl