slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław (okolice)

Apartament na wynajem Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Budynek z 2022 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,4 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament do wynajmu Wrocław (okolice) na co najmniej dwanaście miesięcy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia Wrocław (okolice) poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją, na terenie spokojnego i bezpiecznego osiedla. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura (szkoły, przedszkola, gabinety lekarskie, supermarkety, salony usługowe). Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do nitki autostrady A4.

Luksusowy apartament do wynajęcia Wrocław (okolice) zapewnia domownikom komfort i bezpieczeństwo (domofon). Właścicieli aut ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe dla lokatorów pod blokiem. Ekskluzywny apartament do wynajmu Wrocław (okolice) imponuje swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem: loggia + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia. Dodatkowo funkcjonalna komórka lokatorska. Umeblowanie oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu Wrocław (okolice) wykonane zostało na indywidualne zamówienie.

Ekskluzywny apartament do wynajmu Wrocław (okolice) wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł. Informacje dotyczące apartamentu do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-891)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl