2-poziomowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, rok oddania do użytku 1990, a także imponująca cena 590 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 96,1 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 139 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do sprzedaży wyposażony został w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak na przekład Internet światłowodowy. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością pobliski parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również doskonałą lokalizacją w centrum miasta, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury handlowo-usługowej: szkoła, plac zabaw, przychodnia zdrowia, przedszkole, markety popularnych marek, pasaż handlowy, stacja paliw, apteka, kościół, pływalnia, lodowisko, bar, sklepy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także wygodnym i przemyślanym układem pomieszczeń: przedpokój + pralnia/suszarnia + garderoba + 2 łazienki + antresola + balkon + aneks kuchenny + 4 sypialnie + pokój dzienny. Przy zakupie należy jednakowoż uwzględnić koszty notarialne. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, to zapraszamy do nas. Nasi konsultanci są do dyspozycji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-261)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl