widokowy taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Mil Palmeras)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mil Palmeras)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mil Palmeras (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 1 480 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 19 227 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi nowoczesna klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoimi imponującymi widokami z okien na morze. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu terenów ogrodowych, placów zabaw i basenów. Lokalizacja uchodzi za niezwykle prestiżową głównie ze względu na bliskość jednej z najlepiej ocenianych plaż w Hiszpanii. Dla posiadaczy samochodów przewidziano podziemny parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny.

Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8843)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl