slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 92,6 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 037 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 559 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją fenomenalną lokalizacją, w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal parków. Blisko stąd również do wielu sklepów. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach:
KONDYGNACJA JEDEN: aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + 2 pokoje + schowek gospodarczy + balkon
KONDYGNACJA DWA: łazienka + studio.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z olbrzymią piwnicą. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje kompletne wyposażenie ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje komfort przestrzeni i spokój dla rodziny z dziećmi. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia. Przy zakupie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości i koszty notarialne. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-263)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl