slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 315 000 zł (6 463 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,74 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z ładnym balkonem oraz funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy. Nieopodal sklepy, obiekty sportowe, siłownia, place zabaw dla dzieci, punkt pocztowy, targowisko miejskie etc. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią dostęp do miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany jest z własnej kotłowni gazowej (koszty wliczone w czynsz). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji dzięki zastosowaniu fotowoltaicznych paneli. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe rolety. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13600)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl