slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, historyczny rok oddania do użytku 1920, a także imponująca cena 368 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 54,6 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 749 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W zasięgu wzroku mamy: lubiane przez mieszkańców centrum handlowe, market popularnej marki, sklepy i apteki, wyższą uczelnię, szkołę podstawową etc. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z wieloma udogodnieniami, jak np. poręcznym pomieszczeniem piwnicznym czy ogólnodostępnym ogrodem. Na zmotoryzowanych czekają miejsca na ogrodzonym parkingu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod dochodowy wynajem. Polecam. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wciąż pozostaje do negocjacji. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1,23%. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z opcją zamiany na inną nieruchomość. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-285)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl