slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,89 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 231 zł/m2. Wieżowiec z 1990 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 329 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie bogatej infrastruktury. W zasięgu wzroku mamy znaną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową, żłobki, przedszkola, place zabaw, szkoły, sklepy itp. Lokalizacja zapewnia znakomite połączenie z resztą miasta. Na uwagę zasługuje ponadto spokojne oraz bezpieczne sąsiedztwo. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie oraz umeblowanie. Właścicieli aut ucieszą z kolei liczne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kilka lat temu generalny remont. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + jadalnia + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc + balkon/loggia. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenia piwniczne.

Oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Oglądanie po wcześniejszym umówieniu z agentem biura WGN. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5460)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl