slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52 m2 z podziałem na 2 pokoje w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2009 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się na pewno przepiękną lokalizacją w słynnej „Dolinie Słońca”, na terenie zamkniętego i strzeżonego przez ochronę osiedla. Na terenie fontanna, plac zabaw, tereny zielone. Luksusowy apartament na wynajem z ładnym tarasem oraz przynależnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– aneks kuchenny
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie umeblowane.

Ekskluzywny apartament na wynajem godny polecenia. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12967)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl