slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 419 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o trzech kondygnacjach z 1960 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 55 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 618 zł/m2. Rynek wtórny. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% + koszty notarialne. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dostępny od czerwca 2022 roku, gdyż obecnie trwają w nim intensywne prace remontowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (domofon, spokojna okolica, miłe sąsiedztwo). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: licznych sklepów, szkół i parków. Nie brakuje tu również rozległych terenów zielonych. Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy przepiękny ogród.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-304)

Kontakt:
e-mail: elblag2@wgn.pl