slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartamenty do sprzedaży Legnica

Apartamenty do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 052 zł/m2) i dedykowany jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego ciekawa cena 620 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu to 77 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom wysoki komfort oraz europejski poziom życia, za co odpowiada między innymi nowoczesna klimatyzacja. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: wc + pokój + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych małżeństw lub singli, którzy chcą mieszkać w zielonej, bezpiecznej okolicy a jednocześnie w sąsiedztwie tętniącego życiem centrum. Ekskluzywny apartament na sprzedaż objęty został cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem w stylu loft. Osoby zmotoryzowane i posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią aż 2 miejsca parkingowe.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5988)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl