slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1940, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 53,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 458 zł/m2. Rynek wtórny. Przy zakupie luksusowego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1% brutto.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany w pierwszej kolejności majętnym rodzinom z dziećmi, ale także wszystkim ceniącym wysoki standard oraz wygodę, a także osobom starszym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przepięknie zaaranżowanym i wykończonym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie+ pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z piwnicą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie, kiedy to między innymi wymieniono instalację hydrauliczną oraz elektryczną. Rodziny posiadające samochód docenią prywatny, zamykany parking z tyłu budynku. Mocną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością znajdujący się w częściach wspólnych osiedla przepiękny ogród z zadbanymi rabatami kwiatowymi, placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe + domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto malowniczą lokalizacją w pobliżu parku. To wyjątkowo ciche i kameralne osiedle z wieloma alejami spacerowymi i plenerową siłownię. Nie brakuje tu bogatej infrastruktury, to znaczy żłobków, przedszkoli, szkół, piekarni, drogerii, dyskontów, sklepów etc. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z piwnicą. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-313)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl