slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 389 000 zł (8 249 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2013 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,16 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w poszukiwanej okolicy. Wokół bogata infrastruktura: przedszkole, żłobek, szkoła, liczne bezpłatne miejsca parkingowe. Lokalizacja zapewnia bliskość drogi ekspresowej S3 oraz terenów zielonych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto prestiżowym i wykończonym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: salon + aneks kuchenny + balkon + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój. Warto podkreślić, że wszystkie pomieszczenia i pokoje w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są odremontowane. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera meble w zabudowie kuchennej + AGD + pozostałe meble w zabudowie. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno możliwość wynajęcia garażu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacjom. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3086)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl