slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 899 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 88,06 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 209 zł/m2. Standard deweloperski. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wytwornym, komfortowym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem: taras + antresola + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód albo motor docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe i pomieszczenie na jednoślady w podziemnej hali garażowej. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale. Prognozy jednoznacznie wskazują, że nieruchomości w tej okolicy w krótkim czasie zyskają bardzo wiele na wartości ze względu na przekop Mierzei Wiślanej.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto elitarną lokalizacją w przepięknej kamienicy na Starym Mieście. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się wśród rozwiniętej infrastruktury:
– parkingów;
– punktów usługowych;
– biur;
– sklepów;
– szkół.
Nie brakuje tu również zabytkowej Starówki, długich tras spacerowych brzegiem kanału, wykwintnych restauracji i kawiarni. Do niewątpliwych atrakcji należy także Brama Targowa z 26-metrowym punktem widokowym, z którego można podziwiać panoramę Elbląga z każdej strony świata. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5368)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl