slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Salobrena)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Salobrena)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Salobrena (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 110 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 572 zł/m2. Budynek z 2019 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 612 960 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim, prestiżowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: przedpokój + kuchnia + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją na terenie elitarnej, prywatnej urbanizacji (1 km od plaży), w samym środku tropikalnego wybrzeża Grenady. W sąsiedztwie znane atrakcje turystyczne i parki. W częściach wspólnych znajdziemy:
– miejsca zabaw dla dzieci;
– strefy rekreacji;
– SPA;
– siłownie;
– tereny zielone;
– baseny z wodospadem.
W zasięgu wzroku mieszczą się ośrodki szkolnictwa podstawowego i średniego, ośrodek zdrowia, sklepy itp. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaże. Wszyscy natomiast docenią przepiękne, słoneczne tarasy.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9235)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl