slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1990, a także imponująca cena 389 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 59,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 505 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się m.in. domofon. Komfort z kolei zapewnia nienagannie odremontowane wnętrze w najwyższym standardzie i nowoczesnym stylu: wc + łazienka + przedpokój + część wypoczynkowa + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią ogólnodostępny parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją nieopodal placów zabaw, ogrodów działkowych, obiektów kultu religijnego, dyskontów znanych marek, sklepów, żłobków, przedszkoli oraz szkół. W pobliżu jest także pumptruck. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, spokojną, cichą i poszukiwaną na rynku. Dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Potrzebujesz pomocy z finansowaniem zakupu tego ekskluzywnego apartamentu? Nasz ekspert finansowy już dzisiaj wyliczy Twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę. Dopuszczamy możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne. Dzięki WGN cała transakcja jest bezpieczna, a Ty jako osoba kupująca nie martwisz się niczym. WGN wszystko sprawdza i przygotowuje dokumenty do aktu notarialnego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-422)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl