slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69,79 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 tys. zł/m2. Budynek z 2022 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 418 740 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż w cenie netto (należy doliczyć podatek VAT 8%). Przyszły kupujący zwolniony jest z 2% podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem oraz przynależnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wizją życia na europejskim poziomie w otoczeniu wygody, komfortu i w poczuciu bezpieczeństwa. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– klatka schodowa;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto nobilitującą lokalizacją na terenie nowoczesnego i kameralnego osiedla. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9468)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl