slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 297 tys. zł (7 795 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wieżowcu z 1970 roku o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 38,1 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Ósme piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ogromnym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Cena ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do ostatecznej negocjacji i zawiera meble kuchenne na wymiar.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom zarówno bezpieczeństwo (domofon), jak i komfort z najwyższej półki. Zmotoryzowani zainteresują się zabezpieczonym szlabanem parkingiem, natomiast rodziny z małymi dziećmi docenią pobliskie place zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może elitarną lokalizacją blisko serca miasta. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura: przedszkola, apteki, centra handlowe, markety, teatry, parki, szkoły, sklepy, dyskonty popularnych marek, drogerie, kina itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca estetycznie odremontowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + przedpokój + łazienkę z wc + aneks kuchenny + sypialnię + salon. Dodatkowo do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej, pomogą we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-455)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl