slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima, Orihuela Costa)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Prima, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 12 247 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 70 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 857 280 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim przyszłym właścicielom niezapominane widoki z okien i tarasu na przepiękną okolicę. To niewątpliwie jedno z najciekawszych miejsc na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Niezwykle bogato prezentują się też części wspólne osiedla: baseny i tereny zielone. Na zmotoryzowanych czeka parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + taras + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim designerskim wnętrzem, wygodą, a także gwarancją życia na imponującym poziomie. WGN zajmuje się kompleksową obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. WGN gwarantuje obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowym apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na stronę: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9660)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl