slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar, Lo Pagan)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar, Lo Pagan)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Pedro del Pinatar, Lo Pagan (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 1 315 765 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 20 885 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim nietuzinkowym stylem „bungalow” i komfortowym wnętrzem, na które składają się: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody. O to drugie troszczy się m.in. klimatyzacja. Właściciele aut docenią miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, kawiarni, restauracji etc. Unikatowa lokalizacja 350 metrów od plaży sprzyja długim spacerom nad brzegiem morza wzdłuż ładnego pasażu. W częściach wspólnych osiedla, na którym znajduje się ekskluzywny apartament do sprzedaży, mamy ładny basen. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się między morzem a słonymi lagunami. Lokalizacja została uznana przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9629)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl