slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 499 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 617 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferowany jako nowy z rynku pierwotnego, co oznacza, że przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC (około 10 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem ujętym w cenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych rodzin, które szukają wyjątkowej nieruchomości oraz chcą zamieszkać w estetycznie urządzonym i nowoczesnym wnętrzu.

Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany „pod klucz” w indywidualnym stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje bezpieczeństwo (monitoring + domofon) oraz komfort. Właściciele aut docenią zabezpieczony szlabanem parking. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Szybko dojedziemy stąd do S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa. Niedaleko bogate zaplecze handlowo-usługowe: siłownie, sklepy, drogerie, park handlowy, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty znanych sieci, boiska sportowe, place zabaw. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem. Załączone wizualizację odzwierciedlają wygląd po zakończeniu aranżacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-590)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl