slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Kalisz

Apartament do wynajęcia Kalisz

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 38 m2 z podziałem na dwa pokoje w jednokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,5 tys. zł/m-c. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko na zasadach najmu okazjonalnego.  Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom najwyższy standard życia w otoczeniu wygód, komfortu i prestiżu: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia. Luksusowy apartament na wynajem przeszedł generalny remont. We wnętrzu znajdziemy nowe i dotychczas nie używane przez nikogo wyposażenie. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca ponadto elitarną lokalizacją w centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje szybką komunikację z pozostałymi dzielnicami. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, szkoły, galerie handlowe, targowiska, punkty usługowe.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1431)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl