slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 480 tys. zł i powierzchnia 30 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego zachodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewni nowym właścicielom życie na europejskim poziomie w komforcie, wygodzie i prestiżu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż fantastycznie umeblowany w najwyższym standardzie. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: część wypoczynkową + pokój dzienny/sypialnię + łazienkę + kuchnię. Osoby posiadające samochód z pewnością docenią przynależne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert renomowaną lokalizacją w sercu miasta. Okolica uchodzi za jedną z najpiękniejszych w całej Polsce. Wokół niezliczone szczyty górskie (Orłowa, Równica, Czantoria), a także fantastyczne atrakcje (Park nad Wisłą, Górski Park Równica, amfiteatr, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, tężnia, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Ustrońskie, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linowa).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN serdecznie zaprasza na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27918)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl