slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 389 tys. zł (7 907 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49,2 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowane do majętnych osób, które szukają dobrej lokalizacji w cichym i klimatycznym punkcie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie króluje ponadczasowy styl i neutralne tonacje kolorystyczne: aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + balkon + łazienka z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu: liczne sklepy, centra handlowe, drogerie, punkty usługowe, bary, place zabaw dla dzieci, restauracje, całodobowe siłownie, kina, dyskonty popularnych sieci, szkoły, żłobki, przedszkola, parki, hale targowe. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na obrzeżach w kameralnym klimacie.

Luksusowy apartament na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić koszty notarialne, bez prowizji od kupującego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-592)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl