slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia możne zostać zaoferowany na zasadach najmu okazjonalnego przez minimum rok. Luksusowy apartament do wynajmu zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Opłata ta jest przerzucona na właściciela. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje komfortowym, przestronnym i prestiżowym wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia. Duże wrażenie robi tu nowoczesne oświetlenie LED-owe. Na entuzjastów gadżetów XXI wieku czeka światłowód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca fantastyczną lokalizacją, która zapewnia dogodny i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta oraz autostrady A4. W okolicy nie brakuje zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, basenów, szpitala, punktów usługowych etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią aleje spacerowe w parkach, stawy z pomostem, a także tężnie solankowe. Luksusowy apartament na wynajem wraz z:
– komórką lokatorską (dodatkowo płatne 100 zł/m-c);
– miejscem postojowym w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 250 zł/m-c).

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany majętnych osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu zaprojektowanych przez profesjonalnego i słynnego architekta wnętrzach. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Około 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4906)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl