slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 329 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach z 1970 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 3 piętrze i liczy 35,66 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 226 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem, bowiem perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży ze sporym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wykonane na wymiar meble kuchenne (bez sprzętów AGD) + zabudowę w przedpokoju. Rodziny posiadające samochód ucieszy zabezpieczony szlabanem parking.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom nie tylko europejski poziom życia wśród wygód i komfortu, ale również bezpieczeństwo (domofon). Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją na terenie zacisznego i spokojnego osiedla. Blisko stąd do parku, przedszkoli, szkół, aptek, sklepów, punktów usługowych, dyskontów znanych marek, drogerii, centr handlowych, centr rekreacji wodnej, kin, placów zabaw, siłowni na świeżym powietrzu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się także odremontowanym z zachowaniem dbałości o każdy detal wnętrzem: balkon + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje pomoc we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach. WGN pomaga w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-593)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl