slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 49,47 m2 z podziałem na 2 pokoje w 11-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu, do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1989 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na 5 piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa już od przekroczenia progu kameralnym, eleganckim i fantastycznie odremontowanym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– wc;
– loggia.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest praktyczne, ustawne i funkcjonalne. Meble i sprzęty widoczne na zdjęciach pozostają do dyspozycji najemcy.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia nowym najemcom nie tylko najwyższy standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki duży parking i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, place zabaw, szkoły). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu, obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6135)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl