slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg (okolice)

Apartament do sprzedaży Elbląg (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 339 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 1 piętrze i liczy 48, 3 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 019 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: obiektów sportowych, amfiteatru, kin, marketów, dyskontów, banków, poczty, piekarni, solariów, punktów usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli. Osoby posiadające samochód docenią na pewno liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do pozostałych części miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie odremontowanym wnętrzem, które gwarantuje nowym właścicielom życie na europejskim poziomie. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + przedpokój + łazienkę.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasz doradca kredytowy pomoże w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup luksusowego apartamentu, pomoże we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pokazane zdjęcia w ogłoszeniu są wizualizacjami i odzwierciedlają ostateczny wizerunek luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-596)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl