slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Łódź (okolice)

Apartament na wynajem Łódź (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Cena: 1 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na 2 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 70 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Wokół rozwinięta infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, szkoły, urzędy). Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może nowoczesnym i eleganckim wnętrzem o praktycznym rozkładzie:
– kuchnia;
– jadalnia;
– salon;
– sypialnia;
– garderoba;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (1 500 zł) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia luksusowego apartamentu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1601)

Kontakt:
e-mail: komercja@wgn.wielun.pl